Megaedukacja: Skuteczne korepetycje i szkolenia indywidualne w Poznaniu

Zasady udzielania korepetycji (regulamin korepetycji)

Proszę o szczegółowe zapoznanie się z poniższymi zasadami, aby uniknąć nieporozumień.
 1. Pobieranie korepetycje jest jednoznaczne z przyjęciem poniższego regulaminu.
 2. Korepetycje udzielane są w centrum Poznania (Grunwald) lub online przez Skype. Bliższe informacje po skontaktowaniu się.
 3. Ze wzgędów organizacyjnych minimalny czas trwania korepetycji to 90 minut (2 godziny lekcyjne). Nie ma możliwości określenia krótszego czasu trwania korepetycji!
 4. Zapisanie się na korepetycje odbywa się tylko telefonicznie; wstępne informacje można uzyskać emailowo przez formularz.
 5. Przez godzinę lekcyjną rozumie się 45 minut zegarowych.
 6. Korepetycje mają charakter regularnych spotkań, nie udzielam pojedynczych zajęć, tak więc korepetycje, które nie odbędą się w danym tygodniu trzeba odrobić w najbliższym czasie. Odwołanie korepetycji powinno się odbyć, jak najwcześniej, najpóźniej do 10:00 rano danego dnia, w którym mają się odbyć korepetycje.
 7. Przyjmowanie na korepetycje odbywa się ściśle według list. Liczba osób przyjmowanych na korepetycje jest ściśle ograniczona. Wcześniejsze zgłoszenie daje większe szanse na przyjęcie. Nie warto czekać do końca, bo może być już za późno.
 8. Odpłatność za korepetycje tradycyjne (stacjonarne) odbywa się po zakończeniu zajęć lub z przedpłatą za kilka zajęć z góry. Proszę mieć odliczoną kwotę.
  W przypadku korepetycji online odpłatność jest dokonywana na konto bankowe. Płatność za korepetycje online musi być dokonana przed zajęciami; w przeciwnym razie zajęcia nie mogą się odbyć.
  Na żądanie wystawiany jest rachunek (faktura). Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie tego faktu, aby można było wypisać rachunek wcześniej dla Państwa.
 9. Cena ustalana jest indywidualnie w zależności od trudności materiału. Orientacyjne ceny podane są na stronie internetowej: cennik MEGAEDUKACJI.
 10. W przypadku ciągłości zajęć w roku (bez przerw okolicznościowych lub chorób) w ramach danego przedmiotu cena nie ulega zmianie. Okolicznościowo zajęcia mogą ulegać przedłużeniu za co nie jest pobierana opłata. Po przerwie wakacyjnej w uzasadnionych przypadkach cena może ulec zmianie.
 11. Ilość zamawianych korepetycji w ciągu tygodnia jest dowolna, ograniczona tylko ilością wolnych miejsc.
©MEGAEDUKACJA Poznań 2006-2022 || CENNIK ||
Aquarius Aktualny znak zodiaku | Ostania kwadraOstania kwadra Księżyca, faza 7/8
||
Dzisiaj jest niedziela, 23. stycznia 2022r.