Megaedukacja: Skuteczne korepetycje i szkolenia indywidualne w Poznaniu

Najczęściej zadawane pytania o korepetycje

Gdzie udzielane są korepetycje?

Korepetycje odbywają w Poznaniu na Grunwaldzie. Niedaleko znajduje się wiele przystanków autobusowych i tramwajowych. W pomieszczeniu, w którym odbywają się korepetycje jest cicho i panuje nastrój nauki.

Co, jeżeli korepetycje się nie spodobają?

Jeżeli korepetycje się nie spodobają, można z nich zrezygnować, bez podania przyczyny i nie umawiać się na kolejne zajęcia.

Co, jeżeli muszę odwołać korepetycje z przyczyn losowych?

Korepetycje mają charakter regularnych spotkań, nie udzielam pojedynczych zajęć, tak więc korepetycje, które nie odbędą się w danym tygodniu trzeba odrobić w najbliższym czasie. Odwołanie korepetycji powinno się odbyć, jak najwcześniej, najpóźniej do 10:00 rano danego dnia, w którym mają się odbyć korepetycje.

Jak długo trwają korepetycje i jak często można je pobierać?

Ze względów organizacyjnych minimalny czas trwania korepetycji to 90 minut (2 godziny lekcyjne). Nie ma możliwości określenia krótszego czasu trwania korepetycji. Można jednak zamówić sobie korepetycje co dwa tygodnie, niekoniecznie co tydzień. Można także zamówić korepetycje dłuższe niż 2 godziny lekcyjne, np. 3 czy 4 godziny lekcyjne. Można spotykać się też częściej niż raz w tygodniu.

Czy można zamówić korepetycje z dojazdem do ucznia?

Niestety nie ma takiej możliwości. Można zamówić sobie korepetycje ONLINE przez Skype, dzięki temu oszczędza się czas na dojazdy.

Czy warto pobierać korepetycje?

Wydaje się, że warto, pod warunkiem, że rozwijają one wrodzone uzdolnienia, pomagają w zaliczeniu trudnego przedmiotu lub pozwalają wzmocnić się psychicznie. Np. wielki kompozytor Padarewski zanim stał się taki sławny pobierał ogromne ilości korepetycji gry na rożnych instrumentach. W celu osiągnięcia czegoś w życiu trzeba intensywnie pracować, lepiej to robić pod okiem dobrego korepetytora.

Czy można zamówić korepetycje online przez Skype?

Można oczywiście; jest wiele plusów takiego spotkania online. Oszczędza się czas na dojeździe, są one wygodne i przy odrobinie dyscypliny bardzo efektywne. Jedynym mankamentem jest utrata żywego spotkania z nauczycielem. Poza tym w niektórych miastach jest ciężko znaleźć korepetycje stacjonarne, wtedy korepetycje online są idealnym rozwiązaniem.

Zdecydowałem się na korepetycje, jak je zamówić?

Proszę o kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia terminu oraz ustalenia szczegółów.

Co powinno się zabrać na korepetycje?

Standardowo zeszyt, długopis. Ponadto w przypadku ścisłych przedmiotów kalkulator naukowy, tzn. taki, który ma funkcje logarytmów i potęg. Czasami potrzebny jest też podręcznik.

Czy korepetycje w MEGAEDUKACJA są stresujące?

Na początku tak może się wydawać. Każdy początek jest ciężki. Musi minąć pewien czas, aby móc przyzwyczaić się do tempa pracy na korepetycjach. Korepetycje nie będą na pewno łatwe i przyjemne, lecz mogę obiecać, że będą efektywne. Niech to jednak nie zniechęca do korepetycji, gdyż w większości przypadków po korepetycjach ludzie są bardzo zadowoleni, bo osiągają, to co sobie zaplanowali.

Czy wydatek na korepetycje lub lekcje to inwestycja?

Zdecydowanie koszt korepetycji lub lekcji jest ogromną inwestycją w kapitał ludzki własny lub swoich dzieci. Inwestycja, która nie zawsze zwróci się od razu, czasem po wielu latach. Jest to jednak dobro niematerialne, które pozostanie już do końca życia. Wydaje się, że lepiej wykorzystać czas na nauczenie się logicznego i analitycznego myślenia niż trwonić bezużytecznie czas przed komputerem lub telewizorem lub wydawać nadmiernie pieniądze na kosumpcję. Jeżeli podobnie myślisz, to zapraszam.

©MEGAEDUKACJA Poznań 2006-2022 || CENNIK ||
Aquarius Aktualny znak zodiaku | Ostania kwadraOstania kwadra Księżyca, faza 7/8
||
Dzisiaj jest niedziela, 23. stycznia 2022r.